دسته بندی ها

آخرین ارسال ها

اینستاگرام

مارا دنبال کنید

ساخت کمد دیواری

 

طراحی و ساخت کمد دیواری | قیمت کمد دیواری در تهران و کرج

 

ساخت کمد دیواری به مهارت خاصی نیاز دارد و باید نوع آن با توجه به اندازه محیط اتاق و انتظاری که از آن دارند مشخص شود. کمد دیواری ها معمولا برای کمد جارختخوابی و کمد جای لباس ساخته می شوند اما امروزه با ایجاد تغییراتی در ظاهر آن ها و استفاده از آیینه کاری، ظاهری شیک به آن ها بخشیده اند که در سالن پذیرایی نیز از آن ها استفاده می شود.

نصب کمد دیواری یکی از بهترین روش ها برای نظم دادن به اتاق خواب ها و فضای داخلی منزل است. این مسئله مخصوصا در آپارتمان های نقلی امروزی بیشتر اهمیت پیدا می کند، زیرا می توان از فضای عمودی موجود در اتاق ها با کمک طبقه های کمد دیواری به بهترین شکل ممکن استفاده نمود. کمد دیواری ها دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به فضای در دسترس و هزینه ای که می خواهید به برای این کار اختصاص دهید می توانید از آن ها استفاده نمایید. 

طراحی و ساخت کمد دیواری در کابینت سازان

داشتن کمد دیواری زیبا و جادار یک امتیاز بزرگ برای آپارتمان های نقلی است . ساخت کمد دیواری ، طراحی کمد لباس و کمد پذیرایی یکی از سرویس های محبوب کابینت سازان است که توسط استادکاران با تجربه و آموزش دیده انجام می شود. همیاران متخصص ما ابعاد و اندازه کمد دیواری را با توجه به فضای موجود در نظر می گیرند. ورق های ام دی اف با ضخامت بالا ، هایگلاس ترک و بهترین متریال موجود در بازار برای سفارش های طراحی کمد استفاده می شود.
برای سفارش ساخت و نصب کمد دیواری می توانید با تماس با  کابینت سازان اقدام کنید. انواع مدل کمد دیواری در حیطه کاری ما قرار دارد. همه مراحل ساخت کمد های دیواری در کارگاه انجام می شود و فقط برای نصب در محل ، کارهای لازم را انجامی می دهد.
 

 

ساخت کمد دیواری

عوامل موثر بر هزینه ساخت کمد دیواری

قیمت ساخت کمد دیواری چه اهمیتی دارد؟ در تجهیز و یا بازسازی خانه، طراحی و نصب کمد دیواری همواره یکی از مهم ترین بخش هاست. به دلیل اهمیت نصب کمد دیواری در خانه ها و بهینه کردن فضای مورد استفاده، هزینه ساخت کمد دیواری نیز اهمیت بسیاری دارد. از تاثیرگذارترین عوامل در زیبایی خانه می توان به تمیز و مرتب بودن و نظم اشاره کرد. اگر قصد بازسازی آپارتمان و یا تغییر دکوراسیون داخلی آن را دارید، هزینه ساخت کمد دیواری را نیز به لیست هزینه ها اضافه کنید. هنر استفاده ی حداکثری از فضا به شما کمک می کند که بسیاری از مشکلات خانه های کوچک را حل کنید و بتوانید برای فضاهایی با متراژ پایین نیز فضای داخلی مناسب و زیبایی طراحی کنید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ساخت کمد دیواری 

از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت کابینت دیواری میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
  1. نوع کمد دیواری بر هزینه ساخت کمد دیواری موثر است. برای مثال هزینه ی کمد دیواری ساده که معمولا جلو در ورودی نصب می شود با کمد دیواری که در اتاق خواب نصب می شود متفاوت است.
  2. جنس کمد دیواری بر قیمت ساخت کمد دیواری موثر است. قیمت ساخت کمد دیواری چوبی با توجه به نوع چوب استفاده شده در ساخت، تعیین می شود.
  3. طرح کمد دیواری بر هزینه ساخت کمد دیواری موثر است. طبیعتا انتخاب طرح های پیچیده برای کمد دیواری نیاز به صرف هزینه ی بیشتری دارد.
  4. ابعاد کمد دیواری در محاسبه قیمت ساخت کمد دیواری تاثیر دارد. ساخت کمد دیواری در ابعاد بزرگ هزینه ی بیشتری دارد.
 

 

قیمت ساخت کمد دیواری ارزان

پیدا کردن نجار حرفه ای و کار بلد می تواند بسیاری از دغدغه های شما را بر طرف کند و شما با اطمینان خاطر طرح مورد نظر برای ساخت کمد دیواری را انتخاب کنید و کمد دیواری دلخواهتان را سفارش دهید. در تخمین هزینه ساخت کمد دیواری دستمزد نجار را فراموش نکنید. دستمزد نجار طبق نرخ تعیین شده ی اتحادیه ی نجاران مشخص می شود.
پس دو عامل مهم و تاثیرگذار در هزینه های ساخت کمد دیواری نرخ دستمزد نجار و قیمت متریال انتخابی شما است. می توانید در طراحی کمد دیواری، میز کامپیوتر یا میز تحریر را نیز در نظر بگیرید که اضافه کردن هر کدام از این موارد قیمت ساخت کمد دیواری را تغییر می دهد.
برای تجهیز کردن اتاق کودک نیز در نظر گرفتن کمد دیواری و نصب آن بسیار مهم است. قیمت ساخت کمد دیواری ساده برای اتاق کودک چندان بالا نیست و می توانید با صرف هزینه ای معقول کمد دیواری مناسبی برای اتاق کودک تهیه کنید. قیمت ساخت کمد دیواری کودک با رنگ ها و طرح های متنوع و مناسب روحیات کودکان را می توانید از یک نجار حرفه ای بخواهید. با نصب کمد دیواری در اتاق کودک، بخشی از مشکل بی منظمی اتاق حل می شود.

 

 

کمد دیواری جدید اتاق خواب

 کمد دیواری اتاق خواب با طرح های مدرن و جدید یکی از مهمترین خدمات ما در زمینه ساخت کمد دیواری است.کمد دیواری‌ها به گروه‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند. کمد دیواری بر اساس نوع در آن به کمد با در‌های لولایی و کمد با درهای ریلی یا کشویی تقسیم می‌شود. نوع لولایی از دیرباز مورد استفاده بوده ولی این روزها با کوچک شدن خانه‌ها و اتاق‌ها نوع ریلی به علت اشغال کمتر فضا، مورد توجه بیشتری است.

جنس کمد دیواری جدید اتاق خواب

کمد دیواری جدید و مدرن اتاق خواب در جنس‌های مختلفی با کیفیت و قیمت‌های مختلف تولید می‌شود.
کمد دیواری ام دی اف مانند کابینت ام دی اف، کیفیت خوب و قیمت مناسبی دارد و از پرکاربردترین طرح کمد دیواری اتاق خواب است. تنوع طرح و رنگ این مدل بیشتر از انواع دیگر است.
کمد دیواری از جنس های‌گلاس، نوعی ام دی اف با روکش براق است که از ام دی اف گران‌تر بوده و تنوع کمتری دارد.
کمد دیواری ممبران، هم نوعی ام دی اف با روکش pvc است. مزیت ممبران امکان طراحی و حکاکی دلخواه روی آن است. البته هزینه ساخت این مدل کمد دیواری از انواع دیگر گران‌تر تمام خواهد شد.
 
در مورد کابینت های گلاس و کابینت ممبران هم بدانید.
 
 
 
 

کمد دیواری ام دی اف سفید

یکی از پرطرف دارترین انواع کمد دیواری ، کمد دیواری ام دی اف سفید است. این نوع کمد با هر نوع رنگ و دیزاینی هم خوانی دارد و معمولا جزو اولین انتخاب برای ساختن کمد دیواری است.
رنگ کمد دیواری شما  وابسته به سلیقه و رنگ اتاق و دکوراسیون داخلی منزلتان است. اما اگر ابعاد خانه شما کوچک است، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از کمد دیواری ام دی اف سفید یا رنگ‌های روشن مانند کرم استفاده کنید تا این رنگ‌ها موجب دل‌بازتر شدن خانه شما شوند. اگر فضای خانه شما آن‌قدر بزرگ‌ است که امکان قرینه‌سازی رنگ‌ها را برای شما فراهم می‌آورد حتماً از این گزینه استفاده کنید. تلفیق دو جنس های گلاس و فرامید، های گلاس به رنگ سفید یا کرم و فرامید به رنگ قهوه‌ای یا گردویی یک ترکیب بسیار زیبا و جذاب برای خانه شما می‌تواند باشد.

 سفارش کمد دیواری در تهران و کرج

ساخت کمد دیواری در تهران و کرج چه اهمیتی دارد؟ 

اگر از فضای کوچک اتاق و به هم ریختگی و آشفتگی مداوم آن خسته شده اید بهتر است به فکر نصب کمد دیواری باشید.
ساخت کمد دیواری در کرج و تهران می تواند معضل کمبود جا را حل کند. برای ساخت کمد دیواری در کرج و تهران کافی است با کابینت سازان تماس بگیرید.
 
کمد دیواری ها در شکل های مختلف ساخته می شوند، نحوه ی ساخت درهای کمد دیواری نیز گوناگون است و به انتخاب شما بستگی دارد. درهای کمد دیواری می توانند ریلی و یا لولایی باشند. قیمت کمد دیواری ریلی در کرج ممکن است به خاطر چهار چوب های فلزی مورد نیاز برای درها نسبت به انواع دیگر کمد بیشتر باشد. ساخت کمد دیواری ریلی در کرج نیز مانند شهرهای دیگر انجام می شود.
 
یکی از معضلات افراد به خصوص خانم ها تعداد بسیار زیاد لباس ها و فضای ناکافی برای جای دادن آن هاست اما امروزه با تولید کمدهای گوناگون در ابعاد و اندازه های مختلف این مشکل حل شده است. می توانید با مراجعه به تولیدی کمد لباس در کرج با توجه به تعداد لباس هایتان کمد دلخواه خود را تهیه کنید.
 
قیمت ساخت کمد دیواری در کرج به پارامترهای گوناگونی وابسته است. در صورتی که کمد دیواری مورد نظر شما در ابعاد بسیار بزرگ ساخته شود طبیعتا هزینه ی ساخت بیشتر خواهد بود. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که کمد دیواری های بزرگ بسازند به طوری که ارتفاع کمد تا سقف باشد و سر تا سر دیوار اتاق را نیز بپوشاند. هزینه ساخت کمد دیواری در کرج و تهران به عوامل بسیاری بستگی دارد از جمله اندازه کمد.